درباره هدیه صمیمی

haleh-coaching-about-hedieh

هدیه صمیمی کیست؟

او در تهران، پایتخت ایران در خانواده ای بسیار روحانی و دوست داشتنی به دنیا آمد که محبت و کمک و حمایت خالص بی دریغ را از کودکی اموخت.

او یک مشاوره کوچینگ زندگی و متخصص روش بازیابی غم و اندوه است. او همچنین دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی است،

اشتیاق او نواختن پیانو است که به اعتقاد او موسیقی و هنر درمانی بسیار ضروری برای تمام دردهای ذهن، جسم و روح است. بنابراین، او قصد دارد این را در تکنیک های مشاوره کوچینگ خود داشته باشد. همچنین از روابط نزدیک با دیگران لذت می برد. او از کار سخت با دوستان برای رسیدن به یک هدف، رضایت عمیقی پیدا می کند. او به طور غریزی از به اشتراک گذاشتن دیدگاه خود با افرادی که می پرسند، "نظر شما چیست؟" لذت می‌برد.  

آنچه در کار او منحصر به فرد است، الهام بخشیدن به دیگران و کمک به آنها برای رهایی از درد و تاریکی و کشف درد پنهان روح خود است.

هدیه در ایجاد راه های جایگزین برای ادامه کار استعداد فوق العاده ای دارد. او هر سناریویی را مجبور به تشخیص سریع الگوها و مسائل مربوطه کرده است.

چیزی که هدیه را متمایز می کند این است که او استعدادهایش را هدایت می کند. او معمولاً مشکلاتی را که دیگران متوجه آن نمی شوند شناسایی می کند. او بارها راه حل ایجاد می کند و پاسخ های مناسب را پیدا می کند. او مشتاق بهبود چیزهای مربوط به خود، افراد دیگر یا موقعیت‌ها است.

او طبیعتاً ترکیب درستی از کلمات را برای انتقال احساسات خود انتخاب می کند. او در مورد راه‌هایی که افراد یا چیزها را کامل‌تر، کامل‌تر یا عالی‌تر می‌کند صحبت می‌کند.

haleh-coaching-hedieh-samimi
haleh-coaching-about-hedieh

هدیه خیلی راحت احساسات خودش را بیان می کند. او در کار خودش موفق است، سخت کار می کند و مراجعین زیادی دارد و اولویت او حمایت عاطفی است. همچنین، او مرتباً فرصت هایی را ایجاد می کند که با استعدادهای آنها مطابقت دارد. هدی خود را وقف درک روابط علت و معلولی می کند.

از آنجایی که او بسیار پرشور و شخصیتی صبور و آرام است، درد و انزوای کسانی که به غم و اندوه و دچار میشوند را کاملا درک کرده و بهترین راه حل را ارائه میکند.

با هدیه تماس بگیرید تا بخشی از سفر شما باشد و تجربه منفی از زندگی را به فرصت جدید و شروعی متفاوت تبدیل کنید.

من فقط نمی خواستم خداحافظی کنم

این کتاب هدی، کتاب پرفروش آمازون است. داستان واقعی در مورد او و چالش های او با غم و اندوه ناشی از از دست دادن خواهر زیبا و جوانش در سن 30 سالگی.

ویدیو را ببینید و به معرفی او درباره این کتاب گوش دهید.

می توانید کتاب را از آمازون خریداری کنید:

پخش ویدیو

در انتشارات و طراحی گرافیک، Lorem ipsum متنی است که معمولاً برای نشان دادن شکل بصری یک سند یا یک تایپ بدون تکیه بر محتوای معنادار استفاده می شود. Lorem ipsum ممکن است قبل از در دسترس قرار گرفتن نسخه نهایی به عنوان یک مکان نگهدار استفاده شود. ویکیپدیا

مهسا کریمی

مدیر