سکس تراپی چیست و چگونه به شما کمک می کند تا رابطه جنسی بهتری را تجربه کنید؟

هر زمان که اعتماد به نفس پایینی دارید، به درمان از طرف دوستان، خانواده و یا هر کس دیگری نیاز دارید. گاهی اوقات این افراد می توانند راه حل هایی را به شما ارائه دهند تا مشکلات خود را حل نمایید. همین امر در مورد درمانگرهای جنسی، که سکس تراپی نیز نامیده می شود، صدق می کند.  سکس درمانگران باید مشکلات ریشه ای که بر زندگی جنسی شما تاثیر می گذارد را درک کنند. این می تواند به عوامل پزشکی، روانی، شخصی یا بین فردی شما مربوط باشد.

 

هدف از سکس تراپی در نهایت حل چالش های فیزیکی و عاطفی زوج ها و شرکا در زندگی شان است. بسیاری از مردان در زندگی خود مشکلات جنسی دارند و این نه تنها بر آنها بلکه به شریک زندگی آنها نیز تأثیر می گذارد. به همین دلیل موارد زیادی از جدایی، خیانت، طلاق، ازدواج های ناخوشایند و سازش زناشویی وجود دارد.  برای داشتن یک زندگی جنسی شاد، یک متخصص جنسی، زوج ها را در رفع انسدادهای رفتاری و صمیمیت عاطفی خود راهنمایی می کند تا عملکرد بهتر و لذت بیشتری در طول رابطه داشته باشند.

 

 چرا افراد سکستراپی می کنند؟

افراد پس از ازدواج از اضطراب عملکرد، عدم تمایل به رابطه جنسی، اعتماد به نفس پایین در حین مقاربت، ناتوانی در جلب رضایت شریک زندگی خود رنج می برند. همه این مسائل مردم را تنها به یک مکان سوق می دهد، سکس تراپی یا متخصص جنسی است.

گاهی اوقات آنها می خواهند رابطه خود را با شریک زندگی خود حل کنند. اختلال عملکرد جنسی این روزها به دلیل زندگی سریع و استرس های جدید در محیط شما بسیار رایج است.

 

در سکس درمانی چه اتفاقی می افتد؟

شما در مورد نحوه انجام رابطه جنسی با شریک زندگی خود هیچ توضیح عملی نخواهید داشت. مردم افسانه‌های زیادی در مورد درمانگرهای جنسی دارند که از شما می‌ خواهند لباس ‌هایتان را درآورید یا به آنها بگویید چگونه رابطه جنسی انجام دهند. فرضاً اگر زن و شوهر به پزشک متخصص جنسی مراجعه کنند و در مورد رفتارهای جنسی صحبت کنند، فقط برای اطلاع شما، متخصص جنسی طرف را انتخاب نمی کند. این فقط به شما راه حل هایی می دهد تا به صورت تیمی روی آن کار کنید. بنابراین سؤال این است که آنها دقیقاً چه خواهند کرد؟ آنها صرفا سوالات خاصی در رابطه با زندگی جنسی شما می پرسند و سعی می کنند علت اصلی مشکل جنسی شما را پیدا کنند و با ارائه راه حل مشکل را تشخیص دهند.

 

درمانی که از متخصص سکس تراپی دریافت می کنید آموزشی است، راهنمایی لازم را برای شما و شریک زندگیتان فراهم می کند. در موارد شدید، ممکن است دارو نیز دریافت کنید.  جلسات درمانی محرمانه است، به این معنی که نام بیماران کاملاً پنهان است. هنگامی که شما تجربیات خود را به اشتراک می گذارید، یک متخصص جنسی مشکلات شما را بررسی می کند و به شما دلیل مناسبی برای درک اینکه چرا با چالش خاصی در زندگی جنسی خود مواجه هستید، ارائه می دهد.

هتر و لذت بیشتری در طول رابطه داشته باشند.

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند