عوارض دیدن فیلم پورن

فیلم پورن انسانیت را می کشد و شما را برای جامعه نامناسب می سازد. شما در گذشته برای رفع میل جنسی خود اقدام به تماشای پورنوگرافی با فیلم ها و تصاویر ذخیره شده روی دسکتاپ می کردید.  تماشای پورن برای همه در هر زمان چندان آسان نبود. این روزها، دسترسی به پورن برای همه در هر مکان و در هر زمان با تلفن همراه بسیار آسان است، همه اینها به دلیل داشتن تلفن همراه و دسترسی راحت به اینترنت است.  مجموعه عظیم و به روز شده فیلم های پورنو، تصاویر، انیمیشن ها در وب سایت ها موجود است.

بیشتر نوجوانان از عوارض تماشای فیلم پورن اطلاعی ندارند، همچنان آن را به صورت روزانه تماشا می کنند و در نتیجه به آن معتاد می شوند. بیایید عمیقاً بحث کنیم، چرا نباید پورن تماشا کنید؟ چرا تماشای پورن برای شما خطرناک است اگر آن را به عادت تبدیل کنید؟

 

عوارض تماشای فیلم پورن

شما به دلیل تنهایی، استرس یا اغواگری به فیلم پورن معتاد شدید.  بیشتر وقتی در خانه یا با دوستانتان تنها هستید پورن تماشا می کنید. اگر این کار را انجام می دهید، باید عوارض جانبی پورن را برای خود بدانید.  اجازه دهید تا 4 عوارض جانبی پورنو را در اینجا بررسی کنیم.

 

1) مانند دارو بر مغز شما تاثیر می گذارد:

فیلم پورن باعث آسیب به مغز شما می شود. همچون مواد مضر مانند تنباکو بر مغز تأثیر می گذارد.  طبق مطالعات، پورن همان نواحی مغز را تحریک می کند که مواد مخدر اعتیادآور است و مغز همان مواد شیمیایی را آزاد می کند. درست مانند داروهای اعتیادآور، پورن مسیرهایی را در مغز ایجاد می‌کند که باعث اغوا می ‌شود و شما می ‌خواهید بیشتر و بیشتر آن را تماشا کنید. در نهایت پورنوگرافی برای سلامت مغز شما خوب نیست اگر آن را به یک عادت تبدیل کنید.

 

2) در مورد زنان غیرواقع بین می شوید:

شما آنها را به عنوان اشیاء جنسی تصور می کنید، همیشه تصور می کنید که آنها را برای رابطه جنسی به رختخواب ببرید، می خواهید آنها را در فرم بدنی عالی ببینید و غیره.

 

3) نسبت به خودتان احساس بدی دارید:

اگر به صورت روزانه فیلم پورن تماشا کنید، احساس خوبی نسبت به خودتان ندارید. شما روز به روز در مقابل دوستان اعتماد به نفس خود را از دست می دهید. شما به خوبی می دانید که عادت به تماشای بیش از حد پورن برای سلامت روحی، جسمی یا اجتماعی شما خوب نیست.  شما نسبت به خودتان گناهکار می شوید و روز به روز حس بدتر دارید.

 

4) مستعد انزال زودرس می شوید:

تماشای بیش از حد فیلم های مستهجن یکی از دلایل اصلی انزال زودرس است. طبق مطالعات، تماشای منظم فیلم پورن میل جنسی با همسرتان را کاهش می دهد. شما در مقابل زنان برهنه زیبا بیدار نمی شوید زیرا به تماشای صحنه های صمیمی هیجان انگیز معتاد هستید و در زندگی واقعی نیز همین را تصور می کنید.

 

نتیجه

فیلم پورن  زندگی شخصی، اعتماد به نفس، انسان بودن شما را می کشد و شما را به یک حیوان تبدیل می کند. خشم و خشونت را در فانتزی خصوصی شما افزایش می دهد.

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند