مدیریت استرس

مدیریت استرس بدون هیچ کمکی آسان نیست. هر فردی در مقطعی از زندگی خود به حمایت بیشتری نیاز دارد. برخی ممکن است آن را از دوستان یا خانواده دریافت کنند، اما گاهی اوقات تخصص حرفه ای ضروری می شود. به همین دلیل است که کوچینگ هاله برای ارائه کمک های حرفه ای در صورت نیاز در دسترس شماست. ما می دانیم که عوامل استرس در همه جا هستند، از محل کار گرفته تا شبکه های اجتماعی. به همین دلیل است که ما یک ساختار موثر راه اندازی کرده ایم که به کاهش یا مدیریت فشاری که در هنگام غرق شدن احساس می کنید کمک می کند.

چرا باید استرس را مدیریت کنید و منتظر آن نباشید؟

haleh-coaching-stress-management

سطح استرس بالا می تواند کیفیت کلی زندگی شما را کاهش دهد. هر چه بیشتر تحمل کنید، سلامتی خود را بیشتر به خطر می اندازید. استرس با تعادل عاطفی تداخل می کند و در موارد پیشرفته بر سلامت جسمانی تأثیر می گذارد. همچنین می‌تواند مانع از توانایی شما برای فکر کردن، عملکرد بهینه یا به طور کلی شاد زیستن شود. دلایل رایج استرس عبارتند از شرایط مالی، مشکلات شغلی یا مسائل خانوادگی. صرف نظر از این، دانستن نحوه برخورد با آن بسیار مهم است، و با درک این موضوع شروع می شود که کنترل بیشتری از آنچه فکر می کنید بر موقعیت دارید.

از مزایای مدیریت استرس به جای انتظار و امید به گذراندن آن می توان به سلامت جسمانی بهتر، بهبود روابط اجتماعی، کاری و خانوادگی به دلیل افزایش شادی و افزایش بهره وری در هر جنبه از زندگی اشاره کرد.

ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تا تعادل کاملی را در تمام جنبه‌های زندگی‌تان پیدا کنید تا مطمئن شوید استرس در زندگی شما ریشه نمی‌گیرد. ما می‌توانیم شما را با منابعی که برای مقابله با چالش‌ها و بدون از هم پاشیدگی نیاز دارید، مجهز کنیم. ما این کار را با تمرکز بر موقعیت های فردی و تعیین اینکه چه چیزی موثر است انجام می دهیم.

چگونه عوامل استرس را در زندگی خود شناسایی کنیم؟

stress-management-sessions

متأسفانه، اشاره به منابع استرس در زندگی شما آنقدرها هم که به نظر می رسد آسان نیست. با این حال، در مدیریت مثمر ثمر حیاتی است. تغییرات قابل توجهی مانند تغییر شغل، جدایی، طلاق یا نقل مکان به یک مکان جدید به راحتی قابل توجه است، اما اینها تنها دلایل احتمالی استرس نیستند. اضطراب یا فشار نیز می تواند از فرآیند فکر، رفتار یا احساس شما ناشی شود و باعث ایجاد یک چرخه استرس بی پایان شود. از آنها غافل نشوید.

سعی کنید نقشی را که در ایجاد تنش بازی می کنید مشخص کنید. به عنوان مثال، آیا به دلیل تعلل و عدم رعایت ضرب الاجل های تعیین شده استرس دارید یا اینکه کار بیش از حد سخت است؟ سوالات زیر نیز می تواند دلایل احتمالی را به شما روشن کند.

  • آیا استرس را به عنوان یک اتفاق موقت توجیه می کنید و ادعا می کنید که در حال حاضر چیزهای زیادی دارید؟
  • آیا آن را به عنوان بخشی از زندگی خود با پذیرش اینکه همیشه اتفاق می افتد عادی کرده اید؟
  • آیا استرس را به عنوان بخشی از شخصیت خود با گفتن جملاتی مانند اینکه همیشه عصبی هستید پذیرفته اید؟
  • آیا استرس را تنها به عنوان یک عامل بیرونی می بینید و افرادی را که با آنها در تعامل هستید را به خاطر ایجاد آن سرزنش می کنید؟
    تیم پرشور و همدل ما می تواند به شما کمک کند تا تمام عوامل زندگی خود را تجزیه و تحلیل کنید تا علت اصلی و راه حل مناسب مدیریت استرس را بیابید.

راهنما فقط یک تماس تلفنی است

کمک به شما برای زندگی بدون استرس هدف ماست. چه والدین، مدیر، دانش‌آموز، معلم یا هر حرفه‌ای دیگری باشید، خدمات ما می‌تواند به شما در غلبه بر شرایطی که آن را غیرقابل غلبه می‌دانید کمک کند. سابقه شما مانعی برای ما نیست. ما اینجاییم تا کمک کنیم.