مشاوره کوچینگ روابط زوجین

بیشتر خوشبختی و موفقیتی که در زندگی تجربه می کنیم، به کیفیت روابط ما با افراد دیگر، به ویژه شرکای صمیمی ما بستگی دارد. تقریباً در هر رابطه‌ای، کیفیت رابطه به توانایی ما در برقراری ارتباط مؤثر، ایجاد ارتباط و اختلاف نظر دلپذیر بستگی دارد. برای کمک گرفتن نباید منتظر بمانید تا مشکلات موجود در رابطه زندگی شما را فرا گیرد.

ما در هاله کوچینگ  با مراجعین خود برای بهبود روابط آنها کار می کنیم. ما توانایی آنها را برای برقراری ارتباط بدون درگیری با نیازهایشان افزایش می دهیم، یاد می گیریم بدون دعوا با هم مخالفت کنند، مرزهای سالمی تعیین می کنیم و ارتباط و صمیمیت را بازسازی می کنیم. برای یک ازدواج موفق یا رابطه عاشقانه، باید یاد بگیرید که رویکرد، آگاهی و رفتار خود را بهبود ببخشید. اینجاست که یک مشاوره کوچینگ وارد می شود و درک متفاوتی از شرایط را ارائه می دهد.

یک مشاور حرفه ای مستقل

hedi-couple-coach

مشاوره کوچینگ روابط زوجین یک مشاور مستقل است. او آموزش دیده است تا به شما کمک کند تا هر چالشی را که در ارتباط با شریک زندگی خود با آن روبرو هستید شناسایی کرده و از آن عبور کنید. هاله کوچینگ بینش و دیدگاه های جدیدی را در مورد مسائل و موقعیت هایی که با آن روبرو هستید ارائه می دهد. برخلاف یک دوست، یکی از اعضای خانواده یا همکار تجاری، یک مشاوره کوچینگ رابطه شخصاً در زندگی شما دخالت ندارد. بنابراین، او نظری بی طرفانه ارائه می دهد و برای شما یا شریک زندگی شما قضاوت نمی کند.

در هاله کوچینگ، ما می‌دانیم که بحث در مورد برخی موضوعات می‌تواند دشوار یا شرم‌آور باشد، به‌ویژه موضوعات مربوط به خیانت یا مسائل جنسی. مشاوران کوچینگ ما حرفه ای هستند و هر گونه سوال و نگرانی در مورد این زمینه ها را با حساسیت خاص بررسی میکنیم. مهم نیست که یک موضوع چقدر حساس است، ما آن را به شیوه ای آگاهانه و حرفه ای مدیریت می کنیم.

رویکرد هدف گرا برای حل مشکلات رابطه

haleh-coaching-couple-relation-sessions

بر خلاف درمان فردی، کوچینگ روابط زوجین، جزییات بسیار زیادی با خود دارد.بررسی روابط زوجین راهی برای سرمایه گذاری در رابطه شما و نشان دادن این است که حاضر نیستید تسلیم شوید، حتی زمانی که شرایط سخت می شود. حتی اگر رابطه شما پس از مشاوره کوچینگ همچنان به پایان برسد، حداقل شما و شریک زندگیتان می دانید که برای حفظ رابطه هر کاری کرده اید.

کوچینگ روابط در بین زوج هایی که به دنبال بهبود روابط خود هستند محبوبیت زیادی داره. این یک رویکرد هدف گرا برای رسیدگی به مسائل زناشویی و روابط به شیوه ای مشخص است. کوچینگ به شما کمک می کند تا گزینه های مختلف پرداختن به مسائل در رابطه خود را درک کنید، که اولین گام برای غلبه بر مشکلات است. مشاوره کوچینگ رابطه به عنوان جایگزینی برای زوج درمانی سنتی عمل می کند.

هدف اصلی برای حل مشکلات رابطه

02-Family-

در مقایسه با زوج درمانی سنتی، کوچینگ رابطه ساده تر است. بر شناسایی نقاط ضعف در یک رابطه، تعیین اهداف رابطه و تلاش برای دستیابی به این اهداف تمرکز دارد. برخلاف زوج درمانی که بر روانشناسی تمرکز دارد، مشاوره کوچینگ رابطه بر رشد شخصی و مشاوره کوچینگ موفقیت متمرکز است.

هاله کوچینگ  به شما کمک می کند تا با شریک خود به عنوان یک تیم هماهنگ شوید و برای رسیدن به یک هدف مشترک تلاش کنید. گاهی اوقات زوج ها تنها به راه حلی برای مشکلات خود نیاز دارند. به همین دلیل است که خدمات کوچینگ رابطه ما در هاله کوچینگ بر روی راه حل ها به جای دلایل روانی مشکلات تمرکز می کند. برای بهترین آموزش روابط زوجین امروز با ما تماس بگیرید.