معرفی برترین کتاب های روانشناسی معروف

برترین کتاب های روانشناسی را می توانید به راحتی با تحقیق پیدا نمایید. وقتی روانشناسی را درک کنید خود و اطرافیانتان را درک خواهید کرد. همچنین تصمیمات بهتری می گیرید، موقعیت های سخت را راحت تر مدیریت می کنید و خیلی سریعتر از آنچه تصورش را می کردید به دستیابی به پتانسیل کامل خود نزدیک می شوید.

دلایل مطالعه برترین کتاب های روانشناسی

 برترین کتاب های روانشناسی در زمینه تصمیم گیری های مهم به شما کمک شایانی می نمایند. این به توسعه مهارت های تفکر انتقادی شما کمک می کند. یادگیری مفاهیم مختلف مانند روش علمی و تصمیم گیری می تواند به تقویت توانایی شما در تفکر انتقادی کمک کند. به این معنی که شما توانایی تجزیه و تحلیل و ارزیابی صحیح هر مشکل و هر موقعیتی را خواهید داشت تا بتوانید بهترین تصمیم ممکن را بگیرید.

 

فهرست برترین کتاب های روانشناسی

تعبیر رویاهااثر زیگموند فروید

تعبیر رویاها از برترین کتاب های روانشناسی است که توسط فروید نگاشته شده است. کشف پیشگامانه فروید در مورد اینکه چگونه رویاها می توانند وسیله ای برای کشف ناخودآگاه باشند. از آن زمان راه را برای روانشناسی مدرن هموار کرده است و به ما نگاهی اجمالی به زبان ضمیر ناخودآگاه ما می دهد.

انسان و نمادهایش اثر کارل گوستاو یونگ

یونگ معتقد بود که رویاها حاوی توصیه های عملی هستند. آنها پیام رسان هایی هستند که از خود ناخودآگاه به خود آگاه فرستاده می شوند و از طریق دستیابی به درک خود، ما به زندگی کامل دسترسی خواهیم داشت.

بازی هایی که مردم بازی می کنند

کتاب راهنمای پایه تحلیل تراکنش ها توسط اریک برن. اریک برن ما را با تحلیل تراکنش و رابطه بین پویایی انسان و رفتار اجتماعی آشنا می کند.

تفکر، سریع و آهسته اثر دانیل کانمن

این کتاب از برترین کتاب های روانشناسی محسوب می گردد. گاهی اوقات درک فرآیند فکر شما کمی بیش از حد دشوار است. با کتاب کانمن می‌ توانید مرجع محکمی در مورد اینکه چه چیزی شما را به فکر کردن و نحوه انتخاب کردن سوق می ‌دهد داشته باشید.

فرضیه شادی یافتن حقیقت مدرن در حکمت باستان اثر جاناتان هایت

جاناتان هایدت روانشناس برنده جایزه در کتاب خود راه هایی را که ذهن ما بر شادی ما تاثیر می گذارد را بررسی می کند. لذا به ما نشان می دهد که چه رابطه ای بین خود منطقی و خود عاطفی ما وجود دارد.

عادات اتمی نوشته جیمز کلیر

کتاب عادات اتمی از برترین کتاب های روانشناسی می باشد. اگر همیشه برای تغییر عادات بد خود تلاش کرده اید باید بدانید که مشکل شما نیستید. در عادات اتمی خواهید آموخت که مشکل در سیستم شما برای تغییر است. شعار کتاب «تغییرات کوچک، نتایج قابل توجه» این نوید را می دهد که تغییرات جزئی می توانند انباشته شوند و به نتایج تغییر دهنده زندگی تبدیل شوند.

علاوه بر این کتاب ها نام برترین کتاب های روانشناسی دیگر را در ادامه لیست کرده ایم.

فکر کردن سریع و آهسته اثر دانیل کانمن.

رانندگی توسط دانیل پینک.

قابل پیش بینی غیر منطقی اثر دن آریلی

حکمت ناامنی اثر آلن واتس

بهترین کتاب های روانشناسی برای مبتدیان

آنچه هستید را انجام دهید اثر پل تایگر

فرضیه خوشبختی نوشته جاناتان هایت

بهترین کتاب های روانشناسی درباره اضطراب و افسردگی

سن من از اضطراب اثر اسکات استوسل

8.ارتباطات گمشده اثر یوهان هاری

دلایل برای زنده ماندن توسط مت هیگ

یک جنون درجه یک اثر س.نصیر قائمی

بهترین و برترین کتاب های روانشناسی برای فروش و بازاریابی

روانشناسی فروش اثر برایان تریسی

نقطه اوج اثر مالکوم گلدول

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند