تیپ شخصیتی مشاور INFJ در معرفی تیپ های شخصیتی MBTI

این تیپ شخصیتی دارای ویژگی قضاوت احساسی می باشد. آن ها تمایل دارند که به تخیل کردن بپردازند و تفکر های عمیق و طولانی مدت داشته باشند. شخصیت اصلی آن ها آرام است و رفتاری بسیار دلپذیر نیز دارند. می توان این تیپ شخصیتی را جزو نادرترین تیپ های شخصیتی در بین همه افراد دنیا دانست. این افراد به دنبال رسیدن به اهداف خود هستند و برای اهداف خود بسیار رویاپردازی می کنتد. این تیپ شخصیتی انسان های آرمان گرایی می باشند که معمولاً تلاش می‌ کنند تا آنچه را که می خواهند به دست بیاورند. این افراد از نقاط قوتی مانند تخیل و خلاقیت بسیار بالایی برخوردار هستند. همچنین با دیگران روابط گرم و صمیمی دارند و می توانند تاثیر بسیار زیادی بر روی افراد اطراف خود نیز بگذارند.

معرفی تیپ های شخصیتی

تیپ شخصیتی واسطه گر INFP

یک تیپ دیگر در معرفی تیپ های شخصیتی MBTI, تیپ شخصیتی واسطه گر می باشد. این افراد دارای ذهن های بسیار باز می باشند و رفتارهای دلسوزانه و خلاقانه ای دارند. این تیپ شخصیتی انسان هایی عاشق رابطه عمیق می باشند. این افراد دیگران را قضاوت نمی کنند و همیشه دوست دارند داستان زندگی افراد را بشنوند. می توان گفت این تیپ شخصیتی شنونده های بسیار خوبی هستند و می‌ توانند با افراد همدلی کنند. اما این افراد در برابر مشکلات و طرز فکر منفی انسان های پیرامون شان بسیار افراد آسیب پذیری نیز می باشند.

تیپ شخصیتی پیش قدم ENFJ در معرفی تیپ های شخصیتی MBTI

می‌ توان گفت افرادی که دارای این تیپ شخصیتی هستند عاشق کمک به انسان های اطراف شان می باشند. آن ها برای ایده ها و ارزش های خود احترام بسیار بالایی برخوردار هستند. معمولا افراد متفکر و آرمانگرا می باشند و می توانند تاثیر بسیار مثبتی بر روی جهان پیرامون خود نیز داشته باشند. آن ها همواره به دنبال انجام کارهای درست می باشند، فرقی نمی کند انجام کار درست چقدر سخت باشد، آن ها برای انجام کارهای درست و اصولی همواره پیشقدم هستند. می‌ توان گفت سیاستمداران دارای این تیپ شخصیتی می باشند. این افراد دوست دارند همواره بهترین راه را در پیش روی انسان های دیگر قرار دهند.

تیپ شخصیتی پیکارگر ENFP

تیپ شخصیتی پیکارگر در معرفی تیپ های شخصیتی MBTI نیز مورد بعدی است. این افراد دوست دارند اقدامات بسیار بزرگ انجام دهند و ایده‌ های خلاقانه نیز از خود بروز دهند. می توان گفت حسن نیت آن ها در کمک به دیگران بسیار زیاد است. افرادی که این تیپ شخصیتی را دارند معمولا افراد پر جنب و جوش و فعالی می باشند. آن ها بسیار دست و دلباز می باشند. با دیدن این تیپ شخصیتی شما فکر می کنید با فردی پر از انرژی و هیجان روبرو هستید. این افراد بسیار به دنبال برقراری ارتباط با انسان های دیگر می باشند. گفتگوی صمیمانه با افراد دیگر جزو یکی از الزامات مهم برای این تیپ شخصیتی می باشد. آن ها دوست دارند همیشه احساسات خود را بروز دهند و یک فضای صمیمی با انسان های دیگر به وجود بیاورند. شما می‌ توانید ترسو ترین افراد را نیز مشاهده کنید که با این تیپ شخصیتی به راحتی برخورد کرده و ارتباط برقرار می کنند.

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند