ویژگی هایی که باعث جذب زنان به مردان می شوند چیست؟

جاذبه یکی از اسرار بزرگ جهان است. همه ما می دانیم که جذب افراد دیگر شده ایم، اما اغلب نمی دانیم چرا. چه ویژگی هایی باعث جذب زنان به مردان می شود؟ مطالعات بی‌شماری برای شناسایی ویژگی‌های جاذبه انجام شده است و نتایج آن چیزی جز شگفت‌انگیز نیست.

این مقاله تفاوت‌های بین شهوت، جذابیت و دلبستگی را مورد بحث قرار می ‌دهد که اغلب با هم اشتباه می‌شوند. همچنین ویژگی هایی که باعث جذب زنان به مردان می شود را برجسته می نماید.

 

تفاوت بین شهوت، جاذبه و دلبستگی

در ابتدای یک رابطه عاشقانه، اغلب به نظر می رسد که شهوت، جذابیت و وابستگی همه به یکی تبدیل می شوند و در برخی موارد، این درست است. جالب اینجاست که این سه طبقه بندی همه بر اساس ترکیبی منحصر به فرد از هورمون ها طبقه بندی می شوند.  استروژن و تستوسترون باعث ایجاد شهوت می شوند، در حالی که سروتونین، نوراپی نفرین و دوپامین یک کوکتل عالی را جذاب می کند.

این مقاله خارق العاده توسط دانشگاه هاروارد این مواد شیمیایی را بیشتر تجزیه می کند، اما به طور خلاصه، شهوت در نیاز به ارضای جنسی رشد می کند. در حالی که شهوت و جاذبه مطمئناً می توانند همزمان اتفاق بیفتند، اما همیشه به عنوان یک ترکیب عمل نمی کنند، زیرا مرکز پاداش مغز باعث جذب می شود. هنگامی که این قسمت از مغز فعال می شود، انرژی و احساس سرخوشی به ما می دهد، که اغلب در آغاز یک رابطه عاشقانه رخ می دهد.

 

جذب زنان به مردان

چه چیزی باعث جذب زنان به مردان است؟ بیایید نگاهی به پیچیدگی های جذابیت مردان در مورد زنان بیندازیم:

علم ثابت کرده است که زنان به طور ناخودآگاه به ویژگی های خاصی نگاه می کنند که توسط یک مرد جذب می شوند.

 

5 عامل جذابیت مردان

 

  1. فرم بدن

ویژگی های زیادی هست که باعث جذب زنان به مردان می شود اما روشی که زنان برای اولین بار یک مرد را بررسی می کنند، کاملا ابتدایی است، آنها به اندام مناسب نگاه می کنند تا بتوانند مطمئن شوید که مرد به اندازه کافی تناسب اندام و سالم است تا از آنها محافظت کند.

  1. صورت شما

جذب زنان به مردان با تماس چشمی صورت می گیرد. چشم ها برای خانم ها بسیار مهم است، آنها باید یک تماس چشمی داشته باشند تا بررسی کنند که آیا آقا چیزی را از آن منتقل می کند یا خیر.  لب ها و لبخند نیز بسیار مهم هستند، دندان ها نیز برای اهداف بهداشتی بررسی می شوند. زن ها جذب یک مرد تمیز و سالم می شوند، زیرا او را پدر فرزندان خود تصور می کنند، بنابراین ناخودآگاه سعی می کنند ژن های آقایان را بررسی کنند.

  1. سبک

بر خلاف مردان، تحت تأثیر قرار دادن زنان از نظر استایل بسیار دشوار است. آنها جزئیاتی را می بینند که شما حتی نمی دانستید وجود دارد.  جنس لباس شما بسیار مهم است، نحوه اتو کردن لباس شما.  اگر هنگام ایستادن دکمه بالایی کت بالا بسته است و غیره. ما به شما پیشنهاد می کنیم هنگام تلاش برای اغوا کردن یک زن تلاش بیشتری کنید، هیچ چیز جذاب تر از یک لباس مناسب و درجه یک نیست.

  1. عطر بزنید

جذب زنان به مردان راه های مختلف دارد. ممکن است تعجب کنید، اما تنها 20 درصد از مردان به طور روزانه از عطر استفاده می کنند، حدود 60 درصد از آنها گاهی اوقات عطر می زنند، در میان این 60 درصد، 40 درصد اعلام کرده اند که تنها یک شیشه عطر در خانه دارند که استفاده می کنند. آقایان حتماً می‌دانید که خانم‌ها عاشق عطر زدن مرد هستند، به نوعی می‌توانند شما را شناسایی کنند و بوی شما را در مراحل اولیه آشنایی تشخیص دهند.

  1. مهارت های ارتباطی

یک زن می‌تواند توانایی‌های شما برای برقراری ارتباط را حتی قبل از برقراری ارتباط تشخیص دهد.  نحوه ارتباط شما با دوستان یا افراد غریبه به اندازه کافی خوب است که او زبان بدن شما را درک کند. اگر مهارت های ارتباطی شما برای خانم جذاب باشد، او شما را به اندازه کافی خوب درک می کند که با او و در نهایت با فرزندانتان ارتباط برقرار کنید.

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند