چگونه بفهمیم پارتنرمان خیانت می کند؟

هنگامی که شریک زندگی شما خیانت می کند همیشه علائم ظریفی وجود دارد. یکی از نشانه های آن زمانی است که آنها به طور فزاینده ای طفره می روند و از نظر عاطفی دور می شوند. اگر شریک پرحرف شما به طور ناگهانی در اطراف شما ساکت یا عصبی می شود، ممکن است در نتیجه احساس گناه در او باشد. گاهی اوقات، حتی ممکن است بدون دلیل جدی با شما عصبانی شوند یا بیش از حد از اعمال شما انتقاد کنند.

چندین نشانه رایج شریک مشکوک عبارتند از:

  • تغییرات در ارتباطات
  • افزایش علاقه به ظاهر
  • نگرش تغییر می کند
  • دروغ گویی
  • اجتناب
  • بی تفاوتی
  • تغییرات در زندگی جنسی شما
  • مسائل پولی
  • تغییر در استفاده از فناوری

 

اولین نشانه های شریک خیانتکار چیست؟

یکی از رایج‌ ترین نشانه‌های شریک خیانت کار این است که شریک زندگی‌تان دیگر به اندازه گذشته به شما توجه نمی ‌کند. صمیمیت اجباری  و نسبت به محبت بودن بی تفاوت عمل می کند.  برخی از نشانه های دیگری که نشان می دهد شریک زندگی شما خیانت می کند عبارتند از:

زمانی که شریک زندگی شما نسبت به ظاهر و ظاهر فیزیکی خود آگاه تر می شود و توجه یا پول بیشتری به زیبایی می کند. این می تواند نشانه ای از این باشد که آنها سعی می کنند شخص دیگری را تحت تاثیر قرار دهند و ممکن است در حال خیانت باشند. از نشانه های دیگر این است که شریک زندگی شما نگرش خود را نسبت به فناوری مانند رایانه یا تلفن خود تغییر می دهد، یا با تغییر رمز عبور در رایانه خود یا خارج شدن از خانه هنگام دریافت تماس های تلفنی.

 

زمانی که شریک زندگی شما دیر شروع به معاشرت با افراد می کند یا عادات یا رفتارهایی در تضاد با شخصیت یا اعتقادات آنها ایجاد می کند. وقتی شریک زندگی شما دیگر از رفتن یا معاشرت با شما لذت نمی برد و ترجیح می دهد با دوستان خود یا دور از شما وقت بگذراند. شریک زندگی شما سرگرمی یا فعالیت جدیدی را کشف می کند که نمی خواهد درباره آن صحبت کند، اما زمان و توجه زیادی را صرف آن می کند.

 

علت شناسی

کسانی که تجربه شریک خیانت کار را داشته اند ممکن است با دیگران در همین موقعیت ارتباط برقرار کنند. وقتی فردی دچار لغزشی می شود، ممکن است بیشتر به درگیری درونی او مربوط باشد تا به کاری که شریک زندگی او انجام می دهد. ممکن است آنها دیگر عاشق شریک زندگی خود نباشند یا از نظر جنسی جذب آنها شوند. یک نفر در رابطه ممکن است در حال تکامل و رشد باشد، در حالی که فرد دیگر ممکن است دچار رکود شود. هر دو طرف احساس قطع ارتباط می کنند و فردی که خیانتی می کند به دنبال فردی است که آنها را درک کند و به همین دلیل است که خیانت می کنند. اگر به شما از این طریق آسیب رسیده است، این تقصیر شما نیست و شما تنها نیستید. دلایل مختلف را مورد بررسی قرار داده ایم تا بتوانید با مطالعه آن به آگاهی کامل در این زمینه برسید.

 

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند