یک راه شفا

خانه ای برای تازه واردان و مهاجران برای تعامل، تغییر و موفقیت

جزئیات رویداد

20 ژوئیه 2019، 10:00 صبح تا 13:00 بعد از ظهر

هدی صمیمی موسس و مدیر عامل اسپیکر غم الهام بخش

هدی بنیانگذار هاله کوچینگ است. او که همیشه مشتاق درک انگیزه ها و رفتارهای خود و دیگران بود، لیسانس خود را در رشته هنر به پایان رساند و پس از آن درک غم و اندوه و فقدان در سطح شخصی (از دست دادن تنها خواهر و همسر مورد علاقه اش) او را به ادامه تحصیل در NLP Coaching and Healing Direction سوق داد. ، تا بتواند در خدمت کسانی باشد که با تجربه دردناک از دست دادن یک بار عزیز به چالش کشیده شده اند.
هدف کوچینگ کمک به شما برای یادگیری و تشویق شما به سوگواری خوب است!

سخنرانی کلیدی انگیزشی میترا محمدزاده

میترا بنیانگذار آکادمی تغییر است. ماموریت زندگی او افزایش تأثیر اجتماعی مثبت بر زندگی تازه واردان و مهاجران با توسعه مهارت هایی است که آنها را قادر می سازد تا تغییرات را پذیرفته و با اعتماد به نفس بیشتری با فرهنگ جدید سازگار شوند.

میترا یک مربی تأثیرگذار دارای گواهینامه، یک کاندیدای دکترا در مدیریت منابع انسانی، یک عضو حرفه‌ای در انجمن سخنرانان حرفه‌ای کانادا و انجمن حرفه‌ای منابع انسانی است.

میترا قاطعانه معتقد است که خودآگاهی و دانستن اینکه شما چه کسی هستید، مهمترین نقطه عطف کشف و توسعه برند هر فرد در جهان است. او به طور حرفه ای رشد کرد و با ایجاد نسخه جدیدی از خود برای تحقق چشم انداز و اهداف شخصی خود، اعتماد به نفس خود را ایجاد کرد.

از گالری رویداد دیدن کنید

تماشای ویدیوها