یک راه شفا

خانه ای برای تازه واردان و مهاجران برای تعامل، تغییر و موفقیت

جزئیات رویداد

20 ژوئیه 2019، 10:00 صبح تا 13:00 بعد از ظهر

هدی صمیمی موسس و مدیر عامل اسپیکر غم الهام بخش

هدی بنیانگذار هاله کوچینگ است. او که همیشه مشتاق درک انگیزه ها و رفتارهای خود و دیگران بود، لیسانس خود را در رشته هنر به پایان رساند و پس از آن درک غم و اندوه و فقدان در سطح شخصی (از دست دادن تنها خواهر و همسر مورد علاقه اش) او را به ادامه تحصیل در NLP Coaching and Healing Direction سوق داد. ، تا بتواند در خدمت کسانی باشد که با تجربه دردناک از دست دادن یک بار عزیز به چالش کشیده شده اند.
هدف کوچینگ کمک به شما برای یادگیری و تشویق شما به سوگواری خوب است!

سخنرانی کلیدی انگیزشی میترا محمدزاده

میترا بنیانگذار آکادمی تغییر است. ماموریت زندگی او افزایش تأثیر اجتماعی مثبت بر زندگی تازه واردان و مهاجران با توسعه مهارت هایی است که آنها را قادر می سازد تا تغییرات را پذیرفته و با اعتماد به نفس بیشتری با فرهنگ جدید سازگار شوند.

میترا یک مشاوره کوچینگ تأثیرگذار دارای گواهینامه، یک کاندیدای دکترا در مدیریت منابع انسانی، یک عضو حرفه‌ای در انجمن سخنرانان حرفه‌ای کانادا و انجمن حرفه‌ای منابع انسانی است.

میترا قاطعانه معتقد است که خودآگاهی و دانستن اینکه شما چه کسی هستید، مهمترین نقطه عطف کشف و توسعه برند هر فرد در جهان است. او به طور حرفه ای رشد کرد و با ایجاد نسخه جدیدی از خود برای تحقق چشم انداز و اهداف شخصی خود، اعتماد به نفس خود را ایجاد کرد.

از گالری رویداد دیدن کنید

تماشای ویدیوها