INFORMATION ABOUT US

CONTACT US FOR ANY QUESTIONS

  گرفن سریعتر پاسخ از طریق

  سوالات متداول و رایج که پرسیده می شود:

  دریافت مشاوره انلاین است یا حضوری؟

  هر دو امکان پذیر می باشدِ برای آن دسته از عزیزانی که در تورنتو کانادا تشریف دارند امکان برگزار مشاوره حضوری امکان پذیر می باشد در غیر این صورت بصورت جلسه آنلاین از طریق اینترنت  برگزار می شود.

  نوبت فوری می خواهم برای دریافت مشاوره

  می توانید از طریق فرم روبرو حتما در متن پیام فوری بودن را یاداشت کنید یا از طریق دایرکت اینستاگرام یا واپس اپ شماره های سایت سریعا ارتباط خود را برقرار کنید و خارج از نوبت مشاوره دریافت نمائید

  مدیریت مجموعه هاله کوچینگ کیست؟

  مدیریت مجموعه خانم هدیه صمیمی می باشند که در صفحه درباره ما توضیحات و بیوگرافی ایشان قرار گرفته است و همچنین کتاب معروف نوشته شده توسط خانم صمیمی نیز قرار گرفته است

  آیا در سایر موضوعات مرتبط نیز میتوان از مشاوره استفاده کرد؟

  ممکن است سوالاتی در رابطه با مهاجرت به کانادا یا موضوعاتی که ارتباطی با سایت ندارند داشته باشید و برای این سری موارد بخواهید با خانم صمیمی تماس بگیرید که این موارد جزو خدمات نمی باشد.

  در جلسات می توانم همراه داشته باشم؟

  یکی دیگر از سوالات رایج داشتن همراه در جلسات می باشد، برخی از مشاوره ها نیاز به تن به تن می باشد که در این موارد داشتن همراه خیلی مورد تائید نیست اما در مشاوره های گروهی موردی ندارد. در هر صورت بهتر است قبل از شروع جلسه مشاوره بصورت مستقیم از خانم صمیمی این سوال را بپرسید یا با ایشان در میان بگزارید.